суббота, 9 февраля 2013 г.

зустріч з випускниками-привітання

Урочистост з нагоди Дня випускника розпочалися на плацу ВВАТУ,  поступово перенеслись на площу перед навчальним корп

28 липня, у день вшанування рвноапостольного князя Володимира Великого, на територ Васильквського коледжу НАУ вдбулася зустрч випускникв авацйного училища. Зустрч, якй нема рвних. Так говорили випускники, як тридцять, тридцять п ять рокв тому закнчили училище  жодного разу не бачились. Для цих людей свято, органзоване у Васильков, стало чи не найголовншим за останн десятки рокв. Нарешт кожен мг побачити один одного, згадати тих, з ким довелось навчатись, служити, обороняти Батьквщину.

Васильквська Мська Рада » В¶ДБУЛАСЯ ЗУСТР¶Ч ВИПУСКНИК¶В ВВАТУ

Комментариев нет:

Отправить комментарий