Урочистост з нагоди Дня випускника розпочалися на плацу ВВАТУ, поступово перенеслись на площу перед навчальним корп
28 липня, у день вшанування рвноапостольного князя Володимира Великого, на територ Васильквського коледжу НАУ вдбулася зустрч випускникв авацйного училища. Зустрч, якй нема рвних. Так говорили випускники, як тридцять, тридцять п ять рокв тому закнчили училище жодного разу не бачились. Для цих людей свято, органзоване у Васильков, стало чи не найголовншим за останн десятки рокв. Нарешт кожен мг побачити один одного, згадати тих, з ким довелось навчатись, служити, обороняти Батьквщину.
Васильквська Мська Рада » В¶ДБУЛАСЯ ЗУСТР¶Ч ВИПУСКНИК¶В ВВАТУ
Комментариев нет:
Отправить комментарий